W dniach 13-14 marca 2018 r. odbyła się VII edycja Giełd Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Z tej okazji we wtorek gościliśmy na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8), zaś w środę na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64). Giełdy Pracy kierowane są przede wszystkim do studentów. Była to więc znakomita okazja do zaprezentowania działalności Grupy Fliegel Textilservice oraz przedstawienia oferty w zakresie praktyk, staży i pracy.

Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością, a Specjalistki ds. HR: Anna Horak-Łysko i Laura Seklecka oraz Specjalista ds. kadr i płac – Agnieszka Walas, chętnie odpowiadały na wszelkie pytania studentów.

Mamy nadzieję, że z niektórymi osobami zobaczymy się już niedługo, podczas stażów zawodowych. :)

Ponadto w auli WNEiZ US nasza Dyrektor ds. HR – Aleksandra Łowicz – miała okazję przedstawić Firmę na specjalnym spotkaniu. Zainteresowanie było tak duże, że ledwo wystarczyło miejsc. Pani Dyrektor miała jeszcze przyjemność spotkać się ze studentami, podczas prowadzonych przez siebie warsztatów pt. "Zarządzanie zasobami ludzkimi w kulturze Lean Management - moda czy konieczność?".