Zgodnie z tradycją, pracownicy grupy Fliegel Textilservice zasiedli wspólnie przy stole podczas wielkanocnego śniadania.

Nasi znakomici kucharze przygotowali pyszny poczęstunek, a panie z Działu Socjalnego pięknie przystroiły jadalnię.

Był to niezwykle miły początek tego świątecznego dnia.

 

W zawiązku z ciągłym rozwojem naszego zakładu Fliegel Textilservice w Nowym Czarnowie powstała nowa hala, a także uruchomiono kolejne urządzenie GZA oraz nowoczesne skanery wykrywające ewentualne plamy czy uszkodzenia. Kolejnymi inwestycjami mogliśmy się pochwalić przy okazji wizyty gości z Polsko-Niemieckiego Kręgu Gospodarczego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających te inwestycje.

 

12.03.2019 mieliśmy okazję gościć w naszych progach przedsiębiorców z Polski i z Niemiec, w ramach marcowego spotkania Polsko-Niemieckiego Kręgu Gospodarczego.

Wizyta była okazją nie tylko do poznania historii naszej firmy, ale również szansą na to, by pochwalić się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcji oraz wykazać się dbałością o środowisko.

Więcej informacji:

http://szczecinbiznes.pl/

 

Dzień Kobiet – z tej okazji, jak co roku, zorganizowaliśmy pracującym u nas Paniom dzień pełen wrażeń.

Oprócz zwyczajowych słodkości, Panie miały okazję wziąć udział w zabawie "Flieglowy Zawrót Głowy", a chętnych uczestniczek nie brakowało :).

Raz jeszcze wszystkim Pracownicom składamy najserdeczniejsze życzenia.